OKEY HAKKıNDA GERçEKLER AçığA

okey Hakkında Gerçekler Açığa

okey Hakkında Gerçekler Açığa

Blog Article

Oyunu eşli olarak oynarken klasik oyununun kuralları uygulanan oluyor. Eşiniz yahut siz açtığınızda oyunu bot oyunculara karşı kazanmış oluyorsunuz.

Oyuna yeni başlayanlar yahut sitenin kurallarını tam olarak bilmeyenlerin oynamalarını sağlayıcı ve bununla yanında siteyi tanımalarına okazyon veren müptedi odaları bulunmaktadır.

bune ya madem robot la oynuyoruz bizlere uz sahiplik verin çünkü dağıtılan taşların yarısından fazlası boş bide robot çok daha bir 123 var bunları atılacak tağlara koymuş

Piyes tutkunları ve okey oyna ile zaman selametlemek isteyenler yürekin online olarak hile oyna yapabilecekleri canlı okey sitesi aynı zamanda eşli olarak okey oyna

Katakulli zarfında çip olarak adlandırılan puanları kazandığınızda rakiplerinizle aranızdaki farklı harismanız olanaklı olacaktır. Seviye atlamanızı, bu oyundaki ustalığınızı göstermenizi ve geçirdiğiniz eğlenceli vakitleri öbür kullanıcılarla paylaşmanızı katkısızlayacak olan siteler yardımıyla bu imkanları elde edebilirsiniz.

özen: MyJEST.COM da sorunsuz gezebilmeniz derunin internet tarayıcınızın flash ve javascript'i desteklemesi gerekmektedir.

Uygun ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, oyuncuların isimlerini, temsil kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Az vaktiniz olduğunda kesik oyunlar açarak yemeden içmeden bitirebilir yada bolca vaktiniz var ise bitirme sayısını yükselterek vaktinizi keyifli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

bu arada devamını oku cumali bizim dükkan 1 temmuzda açılıyor gene benim 2 yorumu daben yazdım beni bir gayrı efeyle karıstırma internet cafe de çaldatmaısıyorum sende geliyordun blur oynuyorduk bana cümle yeniliyordun sende beni kantırda half life digi zone oynarken beni yeniyordun simdide rol oynuyorsun

Oyuna start takkadak çapraşık gelen taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolay hizaya getirebilir ve böylecene vakit kazanabilirsiniz. Yağız, yeşil, mai ve kırmızı renk taşlardan oluşan setler ile yapmanız müstelzim elinizdeki bütün taşları hile kuralları çerçevesinde bir araya sağlamak ve elinizi hevesliarak benek kazanmaktır.

çocuklar gercekten bu temaşa guzel kızım hıra muhtevain yuklemistim çok yeğin okey oynamayıda biliyor kızım seni çok seviyorum meleğim

Türkiye'nin en çok oynanan oyunlarından biri olan Okey'i 7'den 70'e az daha cümle agâh. 4 kişinin bir araya gelerek oynadığı oyunda bayağı eğlenceli saat geçirebiliyorsunuz. Piyes sebebiyle imdi Okey'i yek başınıza bilgisayara karşı da oynayabilirsiniz.

Farazi ürünler yahut farazi paraya mevla değilsiniz, bunun namına bunları almak için sınırlı bir şahsi iptal edilebilir lisans satın almış olursunuz.

Oyunun bu derece sevilmesinin arkasından külah strüktürcılar bu oyunun mobil üzerinden oynanmasını sağlamışlardır. Oyunun birkötü versiyonu bulunmakta ve tümü de ilişik görmektedir.

oynu cok esaslı sessiz sorunu hepsi aynı kişiler var lakin ben bu oyunu 2020 ye kadar oynadım şimdide oynuyorum

istanbul okey

Report this page